کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe

�راحی کرده است که خاصیت جدا شدن بیشتراز کیف را دارد. محفظه اساسی این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز می‌شود. البته قسمت جادار بودن این کیف به دو طرف محفظه اصلی مربوط می‌شود. در هر دو طرف محفظه‌ای مثل کیف پول در نظر گرفته شده که به وسیله‌ی دو دکمه باز و بسته خواهد شد. به همین خاطر فضای زیاد زیادی برای انواع و اقسام کارت اعتباری، ویزیت، عکس و یا این که اسکناس خواهد داشت. در هر دو طرف برای مراقبت طولانی تر از کارت‌های اعتباری شما یک بند پباده سازی شده میباشد که در شکل چه بسا بسته بودن کیف، از افتادن کارت‌ها پرهیز شود. در نصیب محفظه اصلی، یک جیب زیپ‌دار برای جداکردن محفظه در حیث گرفته شده که برای اقلام کوچکی مثل سکه عالی خواهد بود. در دو طرف کیف دو جیب دیگر قرار گرفته می‌باشد و این کیف را به یک انتخاب فوق‌العاده تبدیل کرده است. مارک چرم مشهد این کیف را با تضمین 100 درصدی بیش تر از دسته چرم طبیعی عرضه کرده هست و ابعادی معادل 23 × 14 × 4 سانتی‌متر دارد. کیف دستی P0960 برای آقایان خوش‌سلیقه ایده‌آل به حیث می‌رسد.

کیف رودوشی نوع «39494» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) منحصر به فرد بانوان است که ظاهری طرح‌دار و زیبا دارد. کیف زنانه‌ی شهر چرم بیشتراز جنس جیر ساخته شده و دوچندان لطیف می باشد و ابعادی معادل 37.5 × 33.5 × 9.5 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی حساس کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای با طرح چهارخانه است. باطن کیف شهر چرم، دو عدد جیب بی آلایش وجود داراست که برای قرارگیری موبایل یا وسایل کوچک و کم‌حجم مناسب هستند. این کیف دارنده دو دسته‌ی یکسان به ارتفاع 29 سانتی‌متر میباشد که آن‌ها نیز بیشتراز جنس جیر هستند. رنگ نیمی بیش تر از رویه‌ی کیف قهوه‌ای تیره و معمولی بوده و نیم دیگر آن با پارچه‌ی طرح‌دار تزئین شده است. به‌طورکلی کیف دوشی جور 39494 ظاهری بی آلایش ولی زیبا دارد که موردپسند بخش اعظمی بیش تر از افراد قرار خواهد گرفت و می‌توان آن را به‌صورت روزمره به کار گیری کرد.

ظاهر زیبا و سادگی در پباده سازی بیشتراز مشخصات هویدا «کیف دوشی چرم طبیعی قدیمی چرم دسته LZ5» است. این کیف اداری دارنده فضای کافی جهت وسایل یک خانم دانشجو و یا این که شاغل است. این کیف اداری در کارخانه تولیدی شرکت قدیمی چرم پباده سازی و تولید شده است. این محصول بر شالوده سادگی و اصالت پباده سازی شده است. جنس کیف ذکر شده چرم ارگانیک درجه یک بوده که تداوم و قدمت مصرفی کالا را ارتقا می‎‌دهد. این محصول به عنوان یک کیف اداری شناخته می شود و اضافه مطلوب خانم‌های شاغل و دانشجو به شمار می‌رود. در این کیف بوسیله زیپ باز و بسته شده و بر روی دو طرف بدنه‌ی آن دو محفظه زیپ‌دار قرار دارد که قابلیت و امکان مناسبی برای قرار گیری وسایلی از قبیل مدارک است. باطن کیف نیز دارای سه نصیب بوده که می‌توان لوازم حتمی و مورد موردنیاز را قرار داد. این کیف اداری دارای دو گونه نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می‌شود این کیف را یک گزینه مطلوب برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد هر چند که این کیف صرفا یک کیف زنانه نیست.

از جمله محصولات بادوام و مقاوم برای تنظیم کیف، چرم‌ها هستند. چرم طبیعی حاصل فرآیندی پیچیده و دباغی پوست حیوانات است که در طی این عملیات، بافتی مقاوم به ‌دست می‌آورد. این نوع چرم، بخشی از چرم‌های صنایع دستی محسوب می شود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی، هر جلد چرم بیش بیش تر از پنج نوبت به وسیله استاد کاران هنرمند ایران زمین و به وسیله دست، رنگ شده است. امروزه با توجه به بسط این هنر-صنعت، چرم‌ها با تنوع رنگی بالایی تولید می‌شوند. «کیف دستی چرمی برند قدیمی چرم دسته Pf23» محصولی شیک بیشتراز تولیدها کاربردی این مجموعه شناخته شده‌ی دیرین چرم بوده که به شکل کیف مدارک گران قدر ایجاد می‌شود. این کیف دستی ظاهری فراوان شیک و ساده دارد و درپوشی بر روی این کیف پباده سازی شده که با دو قفل فشاری باز و بسته می‌شود. این کیف دستی چرمی، بیش تر از چرم طبیعی عسلی رنگ ساخته شده و دوخت تمیز صنعتی دارد. این محصول فضای متعددی برای دفترچه، کارت‌ها و مدارک شما دارد و برای مردانی دلخواه میباشد که علاقه دارا هستند تمام مدارک خود را منظم و کلاسه شده داشته باشند. این محصول علاوه بر حفظ بیشتراز وسایل شما در باطن چرم بادوام خود، با ابعاد دلخواه 25 × 37 × 7.5 سانتی‌متر فضای کافی برای کارت‌ها و مدارک شما را نیز دارد. این کیف دستی علاوه بر فضای بزرگ داخلی، بر روی بدنه ی خود 3 بخش مجزا بعلاوه ی یک بخش زیپ دار دارد. همینطور در نصیب داخلی درپوش 3 جای کارت افقی و یک جای کارت عمودی دارد. برای تمیز کردن چرم‌ها نباید آن‌ها را شست، برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

کوله‌پشتی کوهنوردی «ال سی» مدل «Adventure» با گنجایش 40لیتری، برای استفاده در برنامه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی کوتاه‌مدت مناسب است. نصیب پشتی این کوله به سیستم «Gallery Air» مجهز می‌باشد که منجر راحتی در برهه زمانی حمل آن می‌شود. این سیستم که به چهره یک صفحه‌ی مشبک در نصیب پشتی کوله فعالیت شده است، باعث می شود در برهه زمانی حمل آن، فشار وارده به پشت تاحدی کاهش یابد. مهم‌ترین خصوصیت این صفحه‌ی مشبک، دادن اجازه‌ی هواخوری به پشت است که به کاهش تعریق در زمان کوله‌کشی سبب ساز می‌شود. این کوله بیش تر از پارچه‌ای مستحکم و مقاوم ایجاد شده میباشد و می تواند برای فایده در محیط‌های کوهستانی، گزینه‌ِ‌ی خیر باشد. برای این محصول، جیب‌های مختلف بیرونی و درونی هم تولید شده است که یاری می‌کند تا بتوان وسایل همراه را به صورت خوبی تفکیک اظهار کرد و در دسترس قرار داد. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 حمل این محصول، سه مدل در لحاظ گرفته‌‌اند که یکی به صورت یک بند در بالاست و برای حمل دستی کاربرد دارد و دو بند دیگر هم برای حمل دوشی و تعبیه‌‎شده در پشت محصول هستند. بندهای دوشی این گونه قابلیت تهیه اندازه هم دارا‌هستند تا بتوان بسته به نیاز، اندازه‌ی آنها را تغییر تحول داد. همینطور این دو بند ساختاری مشبک دارند که یاری مینمایند در زمان حمل کوله، تن دیرتر گرم شود و تعریق کمتری نیز اتفاق بیفتد.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» دسته «Independe» ظرفیتی برابر با 60 ليتر دارد که منجر میشود برای یک برنامه‌ی طولانی‌مدت کوهنوردی دلخواه باشد. این کوله‌پشتی دارنده یک کاور برای توقف بیش تر از خیس‌شدن بوده که در نصیب پایینی و در درون آن یک جیب تعبیه‌ شده است. به عمل بردن این کاور بسیار بی آلایش بوده و صرفا ما یحتاج می باشد تا پس از بیرون‌‎آوردن، آن را با استفاده از کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در نصیب پشتی این محصول بیشتراز سیستم Air Flow بهره برده است. این مورد در کنار بندهای با پدهای فومی مشبک، منجر راحتی در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود تا مرحله پوست تعریق کمتری داشته باشد. وجود بند روی سینه و کمر نیز یاری می کند تا بتوان با تسلط و راحتی بیشتری این کوله‌پشتی را حمل کرد. فضای داخلی کافی و جیب‌های متفاوت نیز از دیگر ویژگی‌هایی می‌باشند که باعث میشوند این محصول برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی مطلوب باشد.

«کوله‌پشتی فالکون گونه King 1805» انتخابی مطلوب و سنجیده برای بانوان و آقایانی که به ظاهری زیبا و کیفیت یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله بیشتراز آنجایی‌ که دارای جلوه خاصی بوده بیشتراز همت بالایی هم برخوردار است. همچنین این کوله بیش تر از پارچه‌ای ضخیم تهیه‌ شده که تداوم و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییده شدن نیز ارتقا خواهد داد. پارچه به‌ کار رفته در این کوله از جذب رطوبت و ایجاد بوی نامطبوع ناشی بیش تر از رطوبت پرهیز کرده و حس راحتی دوچندان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارای 3 مدل بوده یک نوع برای حمل با دست و دو بند دیگر برای حمل بر روی دوش. دو بند دیگر این کوله قابلیت تنظیم داشته که حمل راحت را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم ضروری خود را باطن آن گذاشته و به‌ راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.گفتنی می باشد که این کوله قابلیت حمل لپ‌تاپ نیز داشته به همین جهت به کوله‌پشتی کارآمد تبدیل شده است. این کوله انتخابی دلخواه برای سفر و ورزش خواهد بود.

کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو مدل 9630 با رنگ‌های متنوع شایسته ترین انتخاب برای شما خواهد بود. جنس این کوله‌پشتی بیش تر از پلی‌استر هست واین قابلیت را به شما میدهد تا بتوانید برای دوران طولانی‌تری بیشتراز آن استفاده فرمایید همینطور بیش تر از نفوذ آب به درون کوله‌پشتی شما پرهیز خواهد کرد. سایز و حجم مناسب کوله‌پشتی آل نیکو به شما در داشتن یک کوه‌نوردی خوب و سبک یاری می‌کند. علاوه براین بندهای آن دارنده قابلیت تهیه و تنظیم سایز برای می باشند تا حمل آن آسان‌تر شود. دسته‌های این کوله‌پشتی دارنده پدهای فومی برای حمل با کاهش فشار به پشت و کمر خواهد بود. کوله‌پشتی آل نیکو بندهای پهلو بیشتراز جنس فوم دارد تا در هنگام بستن به پهلو آسیبی نرسد. هنگام به پشت انداختن این کوله‌پشتی به عامل وجود پدهای مشبک منجر هواخوری پشت شده و از ایجاد خیسی و تعرق جلوگیری می‌شود. کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو نوع 9630 دارنده دو جیب برای حمل قمقمه هست تا سوای نگرانی کو‌هنوردی کرده و بیش تر از سفر لذت ببرید.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» گونه «Adventure» بیش تر از پباده سازی زیبایی برای کوه‌نوردی یا این که طبیعت‌گردی برخوردار است. کوله‌پشتی اسنوویند گنجایش مناسبی برای قرار دادن تمام وسایل شما دارد؛ به علاوه با جیب‌های تعبیه‌شده در آن، راحت‌تر وسایل خویش را پیدا خواهید کرد. دو جیب روی پد بند کوله‌پشتی، قرار دادن وسایل اضطراری را امکان‌پذیر می‌کنند. این نوع دارنده حمل به دو شکل میباشد تا قابلیت حمل کوله‌پشتی با دست یا دوبند را داشته باشید. این کوله‌پشتی با پدهای نرم و مشبک روی بندها و قسمت پشتی بیشتراز تولید فشار و آسیب در نصیب کمر و پشت توقف خواهد کرد. «کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» جور «Adventure» با پباده سازی یک بند برای بستن به قفسه سینه و کمر، راحتی بیشتری را برای شما آماده خواهد کرد. شما با داشتن این کوله‌پشتی ایمن‌تر و با آسودگی‌خاطر کوهنوردی و سفر خواهید کرد.

امروزه تمامی کارهایی که ما در طول روز انجام می‌دهیم به گونه‌ای به تکنولوژی گره خورده و بخش اعظمی بیشتراز ما همواره ما یحتاج داریم تا یک لپ‌تاپ به همراه خویش داشته باشیم. های سیرا با اعتنا به همین گزینه کوله‌پشتی نوع H04-031 Aggro را پباده سازی و ایجاد کرده است. این جور محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر معیار 17 اینچ داراست که به شما امداد می‌کند تا با خیالی راحت لپ‌‌تاپ خود را در ارتفاع روز در کنار خویش داشته باشید. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم اندازه به شکل سگکی قرار داده شده تا بتوان گنجایش کوله را بسته به موردنیاز ارتقا و یا این که کاهش داد. بندهایی که برای حمل در حیث گرفته شده‌اند هم دارای قابلیت تهیه و تنظیم معیار به چهره سگکی هستند. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید به میزان موردنیاز اندازه بندها را تغییر و تحول دهید و آن را مناسب خود تهیه و تنظیم کنید. بر روی این بند‌ها پدهایی هم عمل گذارده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در زمان به دوش انداختن این مدل داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. این کوله جیب‌های متعددی داراست که می‌توان با امداد آن‌ها لوازم را به خیر و خوبی تفکیک کرد. در نصیب جلویی کوله هم یک قلاب قرار داده شده تا بتوان وسیله کوچکی را از آن آویزان کرد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-031 Aggro با داشتن بند‌هایی بالشتک‌ گذاری و محفظه منحصربه‌فرد حمل لپ‌تاپ می تواند یک گزینه مطلوب برای کارمندان و دانشجویان باشد.

کوله پشتی های سیرا دسته H04-019 Access بدنه‌ای مقاوم و از جنس پلی‌استر دارد. پلی‌استر به کار گیری شده منجر می‌شود تا کیف در برابر سایش بیشتراز خویش مقاومت خوبی نشان دهد و همینطور دیرتر دچار پوسیدگی شود. پباده سازی این کوله به صورتی انجام شده که میتواند هم حیث بانوان و نیز حیث آقایان را به خویش جلب کند. این کوله جیب‌های متعددی دارااست که می‌توان با کمک آنان وسایل را به تفکیک در درون کوله قرار اعطا کرد و با یک محفظه اصلی لبریز بیشتراز وسایل روبه‌رو نشد. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم میزان به شکل سگکی وجود دارند که با امداد آن ها می‌توان ظرفیت کوله را ارتقاء و یا این که کاهش اعطا کرد تا به حجم مسئله نظر دست پیدا کنید. بند‌های پشتی هم قابلیت تغییر و تحول میزان دارا‌هستند تا هر کسی بسته به قد و جثه خود بتواند معیار آن‌ها را تهیه و تنظیم کند. بر روی این بند‌ها پدهایی هم کار گذاشته شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در برهه زمانی به دوش انداختن این گونه داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. نصیب پشتی کوله نیز به صورت بالشتک ‌گذاری ساخته شده تا فشاری که به پشت و کمر وارد می‌نماید خنثی شود. در پباده سازی نصیب جلویی کوله یک قلاب پلاستیکی لحاظ شده تا بتوان وسایل کوچکی را نیز به آن آویزان کرد. این گونه همینطور محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر اندازه 17 اینچ داراست تا بتوان با خیالی راحت لپ‌‌تاپ را هم با خویش حمل کرد. کوله‌پشتی های سیرا جور H04-019 Access با داشتن محفظه‌ مراقبت لپ‌تاپ و بند‌های بالشتک‌ گذاری شده یک کوله کاربردی برای استفاده دانشجویان و کارمندان است.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» مدل «Adventure» با ظرفیت 50 ليتر، برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوه�